Keď sa dôvera stretáva s kvalitou

               

Služby

Myslieť dopredu a efektívne sa chrániť sa môžete práve sprinkler systémom, ktorý Vám navrhneme na mieru pre každé možné riziko. Požiar ničí majetky, zariadenia, prevádzky ale aj ľudské životy.

Naša spoločnosť ponúka pre výrobu zváraním, CNC opracovaním, frézovaním závitovaním a drážkovaním.

Naša spoločnosť poskytuje kvalifikovaných zváračov, montážnych pracovníkov, zámočníkov a inštalatérov, ktorí sú schopní čítať izometrické výkresy.

O nás

Naším cieľom je poskytovať kvalitné a nadčasové služby.

Naša spoločnosť má široký záber profesií ktorý sme dosiahli dlhodobým rozvíjaním našej spoločnosti.

240+
projektov dokončených za 10 rokov
52
dlhodobých pracovníkov s certifikovanou odbornosťou

Projekty

Vybrané realizácie
Quality hotel Arlanda
  • Švédsko
  • 2023
LIFECITY Stockholm
  • Švédsko
  • 2022
Coop Eskilstuna
  • Švédsko
  • 2023
DSV Landskrona
  • Švédsko
  • 2022

Kontakty

Pavol Lukac
CEO / VD
  • Plukac@Ltechslovakia.sk
Juraj Lukac
CEO / VD
  • Jlukac@Ltechslovakia.sk
Dominik Ivancik
Foreman - Sprinkler and Welding
  • Ivancik@Ltechslovakia.sk
Martin Suransky
Foreman - Sprinkler and Welding
  • Suransky@Ltechslovakia.sk
Dominika Kovacova
Office manager
  • Kovacova@Ltechslovakia.sk
Jozef Šabo IWT
Head of welding department
  • Jozef.Sabo@Ltechslovakia.sk
Jan Húdek
Foreman - Sprinkler
  • Hudek@Ltechslovakia.sk