Sprinkler systém
Myslieť dopredu a efektívne sa chrániť sa môžete práve sprinkler systémom, ktorý Vám navrhneme na mieru pre každé možné riziko. Požiar ničí majetky, zariadenia, prevádzky ale aj ľudské životy.
  • Založené v roku 2014
  •                    
  • Vlastník certifikátu ISO:

Ako spoľahlivý partner  vám L.TECH ponúka služby so skúsenosťami viac ako 10 rokov  pre všetko, čo súvisí so stabilným hasiacim zariadením.

Plánujeme a riadime projekty výstavby, vyrábame a dodávame z našej predvýroby, namontujeme, servisujeme a testujeme zariadenia počas prevádzky.

Sprinkler system montujeme podľa pravidiel FM, NFPA, VdS, SBF a SS-EN 12845 a tak isto vieme prispôsobiť k týmto normám aj predvýrobu.

  • Suchý systém
  • Mokrý systém
  • Plynový systém
  • Penový systém
  • Zaplavovací systém
  • Systém predbežnej reakcie

Naše portfólio

zahŕňa viac než 100 dokončených a odovzdaných projektov pre rôzne odvetvia priemyslu a nehnuteľností. V dnešnej dobe disponujeme s veľkým montážnym personálom ktorý prechádza školením priamo v našej firme kde si učíme nových montážnych pracovníkov.


69%
menšie škody na požiar v budovách
so sprinklerovými systémami

1,50 €
priemerné náklady na inštaláciu
zavlažovacieho systému vo všeobecnosti na m2

7%
zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti
budovy.

Dômyselný mechanizmus dokáže v prípade požiaru poskytnúť dostatočné množstvo vody, pretože systém je pod neustálym tlakom.

Vďaka sprinkler systému môžete zabrániť rozšíreniu požiaru v krátkom čase. Keďže sa voda rozprašuje do vzduchu pomocou postrekovačov, spôsobí po uhasení požiaru minimálne škody. Daný priestor nie len uhasí, ale dokáže stavebnú konštrukciu ochladzovať a zamedziť tak jej znehodnoteniu.

Protipožiarna ochrana Sprinkler systém zabezpečí bezpečnosť a ochranu pre zamestnancov aj majetok. Dokáže minimalizovať prípadné škody spôsobené požiarom. Systém je inštalovaný na mieru do konkrétneho priestoru, tak aby boli dodržané všetky požadované smernice a zároveň, aby bol systém ekonomický a ekologický.

Naše produkty sú vyrábané z odolných materiálov, ktoré naši kvalifikovaní montážnici dokážu inštalovať precízne a promptne, podľa požiadaviek klienta.

Kontaktujte nás

Spojte sa s nami

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok alebo postrehov volajte: +421 911 112 390 alebo vyplňte nasledujúci formulár

Kontaktný formulár
Prosím zadajte meno
Prosím zadajte názov spoločnosti
Prosím zadajte telefónne číslo
Prosím zadajte e-mail
Napíšte správu
Súhlaste so spracovaním osobných údajov

Správa sa odosiela ...