Kontakty
Sídlo spoločnosti

L.TECH Slovakia s.r.o.
28.Oktobra 1806/20
LEVICE 934 01, Slovakia EU
  • Založené v roku 2014
  •                    
  • Vlastník certifikátu ISO:

Kontaktujte nás

Spojte sa s nami

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok alebo postrehov volajte: +421 911 112 390 alebo vyplňte nasledujúci formulár

Kontaktný formulár
Prosím zadajte meno
Prosím zadajte názov spoločnosti
Prosím zadajte telefónne číslo
Prosím zadajte e-mail
Napíšte správu
Súhlaste so spracovaním osobných údajov

Správa sa odosiela ...

Kontakty

Pavol Lukac
CEO / VD
  • Plukac@Ltechslovakia.sk
Juraj Lukac
CEO / VD
  • Jlukac@Ltechslovakia.sk
Dominik Ivancik
Project manager Sprinkler
  • Ivancik@Ltechslovakia.sk
Martin Suransky
Project manager Sprinkler
  • Suransky@Ltechslovakia.sk
Dominika Kovacova
Office manager
  • Kovacova@Ltechslovakia.sk
Jozef Šabo IWT
Head of welding department
  • Jozef.Sabo@Ltechslovakia.sk
Jan Húdek
Foreman - Sprinkler
  • Hudek@Ltechslovakia.sk
Dominika Pokoraczka
Administrative assistant
  • Pokoraczka@Ltechslovakia.sk